Wiosną 2024 szwedzka marka wprowadziła na rynek box dachowy nowej generacji Thule Motion 3. Naszym zdaniem, ten kufer definiuje wyższy standard w przewożeniu bagażu.

Ten zaawansowany produkt powstał z inspiracji wciąż rozwijającego się rynku samochodów elektrycznych i hybrydowych. Przestrzeń i design, aerodynamika i wygoda – te przymiotniki świetnie charakteryzują boksa dachowego z nowej linii Thule Motion 3.

Box dachowy Thule Motion 3

Box dachowy Thule Motion 3 – niespotykany design, komfort i aerodynamika

Niezależnie od celu podróży, Motion 3 efektywnie zwiększy przestrzeń bagażową Twojego samochodu. Ta linia produktowa proponuje aż siedem pojemności i profili. Tak, by każdy kierowca znalazł idealny kufer do swojego pojazdu. Sylwetka boksa na dach Thule Motion 3 odpowiada swojej nazwie – jest atrakcyjna i dynamiczna. Geometryczne wzornictwo doskonale komponuje się z będącą na czasie stylistyką nowych samochodów, także o napędzie hybrydowym i elektrycznym.

Box dachowy Thule Motion 3

Thule chwali się, że projektując nowego Motiona, oprócz walorów estetycznych, skoncentrowano się na doskonałej aerodynamice. Box ma na belkach pozycję przesuniętą do przodu. Jego nos jest blisko szyby czołowej, co zmniejsza opory powietrza.

Dodatkowo, system montażu PowerClick umożliwia szybkie i łatwe zamocowanie boxa, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób szukających produktu premium oraz ceniących sobie czas i komfort.

Sprawdź tę elektryzującą nowość w sklepie z boxami i bagażnikami samochodowymi Taurus #gdziekolwiekjedziesz.