Lubisz w podróży mieć ze sobą wszystko, czego potrzebujesz? Thule, szwedzki producent bagażników i akcesoriów wprowadza nowość: kufer na hak holowniczy Thule Arcos. Ten box łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesny design i doskonałą aerodynamikę.

Arcos wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem i opływowym kształtem, co nie tylko nadaje mu stylu, ale także poprawia efektywność podróżowania z większym bagażem. Thule Arcos ma pojemność 400 litrów, a jego profil przypomina kształtem skrzydło. Taka konstrukcja sprawia, że opór powietrza jest zminimalizowany, więc koszty podróży są mniejsze, niż podczas jazdy z boxem na dachu pojazdu.

Thule Arcos

Thule Arcos, czyli box mocowany na hak holowniczy auta

to także wygoda i łatwy montaż. Niski profil i przemyślany kształt ułatwiają ładowanie i rozładowywanie bagażu bez konieczności umieszczania go na dachu samochodu. Trwała powłoka zewnętrzna zapewnia mu dobry wygląd i trwałość.

Montaż Thule Arcos jest prosty i intuicyjny, co sprawia, że można go samodzielnie zamontować na haku. Warto pamiętać, że box bagażowy Thule Arcos musi być używany w połączeniu ze specjalną podstawą.

Thule Arcos

Oferując pojemność 400 L, Thule Arcos to idealny towarzysz zarówno podczas weekendowych wypadów, jak i dłuższych wakacyjnych eskapad. Łatwy montaż i wszechstronność czynią go doskonałym wyborem dla różnych sytuacji, od rodzinnych wyjazdów, kiedy trzeba spakować wszelkie akcesoria dziecięce, po wycieczki ze znajomymi, kiedy na miejscu przyda się sprzęt sportowy do zrealizowania Twoich pasji.

Sprawdź więcej informacji o boksie na hak holowniczy Thule Arcos na naszym blogu Taurus #gdziekolwiekjedziesz.