Niegdyś psa, jako towarzysza człowieka, najczęściej można było spotkać na wiejskich podwórkach. Obecnie psy spędzają z nami coraz więcej czasu – stają się wręcz członkiem rodziny, a nawet uprawiają sporty i podróżują.

Pies może być wzorowym pasażerem podczas jazdy samochodem. Kluczowe jest odpowiednie wcześniejsze przyzwyczajenie zwierzęcia oraz zaopatrzenie się w niezbędne akcesoria, które umożliwią mu komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Sprawdź innowacyjny transporter dla psa Thule Allax, gwarantujący ochronę na najwyższym poziomie zarówno Tobie, jak i Twojemu wiernemu towarzyszowi. W artykule na naszym blogu Taurus znajdziesz szczegółowe informacje na temat przygotowania psa do podróży samochodem, środków zapewniających bezpieczeństwo w czasie jazdy oraz zalet nowoczesnego transportera Thule Allax.

Dowiesz się także, jak właściwie dobrać odpowiedni transporter dla psa do samochodu, z uwzględnieniem zasadniczych przepisów prawa dotyczących przewozu czworonogów.

Jak bezpiecznie przewozić psa samochodem?

Jak przygotować psa do jazdy samochodem?

Pies może być doskonałym i niekłopotliwym towarzyszem podróży, lecz warto zadbać o stworzenie specjalnego, komfortowego miejsca dla pupila np. Thule Allax. Transporter dla psa do samochodu Thule Allax to doskonałe rozwiązanie do bezpiecznego i komfortowego przewożenia czworonożnego przyjaciela w aucie.

Został zaprojektowany z uwzględnieniem sytuacji, które mogą wystąpić w codziennym życiu i dokładnie przetestowany pod kątem zachowania w przypadku kolizji. Ta klatka samochodowa dla psa jest dostępna w 10 rozmiarach i ma regulowaną głębokość, dzięki czemu można ją idealnie dopasować do wnętrza samochodu oraz potrzeb psa.

Transporter Thule Allax posiada okienko i otwory, które zapewniają zwierzęciu doskonałą wentylację i pozwalają w dowolnym momencie sprawdzić, czy wszystko w porządku z psem.

Dodatkowo jest wyposażony w klapę ewakuacyjną, która umożliwia otwarcie jej z tylnego siedzenia.

Na naszym blogu znajdziesz więcej informacji nt. jak oswajać pupila do jazdy samochodem, jakie zalety i cechy techniczne posiada klatka dla psa do samochodu Thule Allax oraz jakie przepisy w Polsce regulują podróż ze zwierzętami na pokładzie samochodu.