Wybierasz się na zimowe ferie, aby nacieszyć się białym szaleństwem? Zastanawiasz się jak przewieźć narty samochodem? Poniżej ukazujemy najpopularniejsze uchwyty na sprzęt do sportów zimowych z oferty Taurus.

Zadbaj o to, by sprzęt narciarski lub snowboardowy transportować w bezpieczny sposób: z pomocą profesjonalnych uchwytów. Są wygodne i funkcjonalne, zamykanie na kluczyk chroni Twój ulubiony sprzęt. Większość z nich umożliwia komfortowe przewiezienie kilku par nart i snowboardów.

dachowe uchwyty na narty i snowboardy

Uchwyt na narty i snowboardy Taurus SnowUp 300

Taurus SnowUp 300 to bestseller w naszym sklepie online. Ma atrakcyjną cenę, dobrą jakość wykonania i szerokość, która umożliwia transport odpowiednio do 3 par nart zjazdowych, do 2 par carvingowych lub do 2 snowboardów. Odpowiedni jest do montażu zarówno na belkach stalowych o przekroju prostokątnym, jak i aluminiowych z wykorzystaniem rowka T.

Wyprodukowano go z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, jest komfortowy w użyciu. Bagażnik na narty Taurus SnowUp 300 posiada przycisk, który pozwala na łatwe otwieranie i zamykanie, nawet w założonych rękawicach. Odpowiednia siła docisku pozwala na przewożenie grubszych modeli nart i snowboardów lub takich z wysokimi wiązaniami. Elementy zaciskające sprzęt bezpiecznie trzymają go podczas transportu.

dachowe uchwyty na narty i snowboardy

Bagażnik do przewozu nart i desek snowboardowych Yakima FatCat Evo 4

Bagażnik na narty amerykańskiej marki Yakima FatCat Evo 4 to doskonałej jakości niskoprofilowy, aerodynamiczny uchwyt mieszczący 4 pary nart lub 2 deski snowboardowe. Wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, dostępny w kolorze czarnym i srebrnym. Bardzo prosty w montażu i obsłudze. Pomieści najgrubsze narty i snowboardy dostępne na rynku. Dachowy uchwyt narciarski FatCat jest wykonany z dbałością o każdy szczegół, a jego aerodynamiczna konstrukcja zapewnią cichą jazdę.

dachowe uchwyty na narty i snowboardy

Wysuwany uchwyt narciarsko – snowboardowy Thule SnowPack Extender

Aerodynamiczny wysuwany bagażnik do wygodnego załadunku i rozładunku 5 nart lub dwóch snowboardów. Jest tak skonstruowany, że nie trzeba wyciągać się nad dachem auta podczas pakowania sprzętu. Thule SnowPack Extender jest odpowiedni do transportu wszystkich typów nart i snowboardów. Posiada duże przyciski, które umożliwiają łatwe otwieranie i zamykanie, nawet w rękawicach. System Thule One-Key (zamki w zestawie) mocuje narty do bagażnika i jednocześnie bagażnik do samochodu. Zintegrowany osprzęt umożliwia mocowanie bezpośrednio do belek z rowkami T (zestaw montażowy z belką prostokątną jest dostępny jako akcesorium).

dachowe uchwyty na narty i snowboardy

Dachowe uchwyty na narty i snowboardy na dach auta Menabo White Bear 4

Uchwyt na narty Menabo White Bear 4 to funkcjonalny i prosty w obsłudze bagażnik na 4 pary nart lub 2 deski snowboardowe. Uchwyt narciarski White Bear 4 posiada przestrzeń ładunkową o szerokości 36 cm. Jest wykonany z wysokiej jakości aluminium, odpornego na warunki atmosferyczne i korozję. Sprzęt sportowy (narty, snowboardy) zamykane są w nim pomiędzy miękkimi gumowymi szczękami, które chronią narty przed zarysowaniem. Jeśli cenisz komfort użytkowania Menabo White Bear będzie Ci wiernie służył.